O Puchar Aesculapa na Łysej Górze w Dziwiszowie

Słońce już wysoko w górze. Pytam się trenera: „Teresa…jak im idzie?”. Usłyszałam zwięźle: ” Jadą tak, jak są przygotowani”, no i ??
Zawsze można wyżej, szybciej, mocniej…. (słowami mistrzów). KSM Łabski wygrał praktycznie w każdej kategorii, gdzie wystawił zawodnika. Jesteśmy dobrzy i to nas cieszy. Sport nas cieszy. Julia (rocznik 2009) nasza gwiazdeczka: zwinna jak jaszczurka, niestety upadła w drugim przejeździe, ale po miesiącu nauki jest niekwestionowaną gwiazdą w grupie. Szymon Biernat – szybki, zwinny, małomówny, w swojej kategorii nr 1. Jego klasyczna sylwetka ujęta na zawodach w zeszłym tygodniku na Łysej Górze ozdobiła Dyplom bieżących zawodów „O Puchar Aesculapa”.
Zawody na Łysej Górze zostały świetnie zorganizowane.
Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Teresy Rażniewskiej, której obecność była ukoronowaniem dzisiejszego dnia. Cieszymy się, że duch sportu i rywalizacji jest obecny i kształtuje charaktery kolejnych pokoleń. Klub KSM Łabski otrzymał księgę „Opowieść o Aesculapie”, w której niektórzy z rodziców odnaleźli się na zdjęciach z 1983 roku:). Edukacja, tradycja, historia. Jednym słowem zawsze można „wyżej…, szybciej…, mocniej…” za Pierre de Coubertin.

Wyniki:
http://www.aesculap.com.pl/blog/zajecia-nr-20-2016_2017-

W zawodach wzięli udział:
1. Julia Pawłowska, 4 m-ce
2. Szymon Gorayski, 8 m-ce
3. Mateusz Kobuz, 5 m-ce
4. Szymon Biernat, 1 m-ce
5. Kosma Wójcik, 2 m-ce
6. Tymon Świtalski, 1 m-ce
7. Aleksandra Bińkowska, 1 m-ce
8. Nikola Gryz, 2 m-ce
9. Aleksander Luchowski, 6 m-ce
10. Malwina Świtalska, 2 m-ce
11. Anna Palińska, 1 m-ce
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

29 stycznia 2017

Leave a reply